אלדן
banner
   
   

כלים סניטריים

כלים סניטריים הינם כלים שמהווים חלק בלתי נפרד מכל חדר אמבטיה: אלו הם כמובן האסלה, הבידה, הכיור וכן הלאה. לרוב לא נהוג להחליף כלים סניטריים אלא אם בונים מחדש חדר אמבטיה או אם משפצים חדר אמבטיה באופן כולל ומקיף. נהוג להחליף כלים סניטריים רק אם הם נשברו או התבלו מאוד ולא נעים להשתמש בהם עוד.

כלים סניטריים משמשים אותנו מבחינות רבות. כאשר בוחרים כלים סניטריים עבור חדר האמבטיה צריך להקפיד בראש ובראשונה שכלים סניטריים יהיו נוחים, ושיהיה לנו נעים להשתמש בהם. למשל, כיום נמכרים בחנויות רבות מושבי אסלה רכים עבור אסלות, המצאה פשוטה מאוד שהופכת את הישיבה על האסלה לנוחה יותר. כאשר קונים כלים סניטריים יש להקפיד לקנות גם כלים סניטריים מאיכות גבוהה. זאת אומרת, כלים סינטריים אשר מיוצרים על ידי יצרנים מוכרים בעלי מוניטין בתחום ולקנות כלים סניטריים אשר עשויים מחומרי גלם איכותיים אשר לא נשברים בקלות ולא נשרטים בקלות. כלים סניטריים צריכים להיות גם מעוצבים. אם חשוב לכם האופן שבו חדר האמבטיה שלכם מעוצב בהחלט כדאי לקנות כלים סניטריים שהם לא רק שימושיים אלא יכולים גם לשדרג את המראה הכולל של חדר האמבטיה.
 
כלים סניטריים ניתן לקנות במספר גדול מאוד של דגמים. למשל, ניתן לקנות אסלות פשוטות ביותר, ניתן לקנות אסלות שיש להן עיצוב מעט מרובע, ניתן לקנות אסלות בצבעים שונים וניתן לקנות אסלות אשר עשויות ממגוון גדול של חומרי גלם. כל חומר גלם בדרך כלל משנה מעט את המראה החיצוני ומשפיע על העיצוב של כלים סניטריים. ניתן כמובן להתייעץ עם מעצב פנים בנוגע לבחירה של כלים סניטריים וכמו כן להתייעץ איתו בנוגע לבחירה של אביזרים שונים לחדר האמבטיה ובנוגע להצבתם בתוך החלל של חדר האמבטיה כאשר באים לקנות כלים סניטריים.
 
למידע נוסף הכנסו לאתר - www.aa-mirrors.co.il.
 
כלים סניטריים לאמבטיה