אלדן
banner
   
   

 

כיורים משיש

 
כיורים משיש נועדו לחדר האמבטיה הביתי. כיורים אלה מופיעים בשלל גדלים וצבעים, ועל כן עלייך לתכנן מראש כיצד ייראה כיור השיש שלך. גש לחדר האמבטיה וערוך מדידות מדויקות של היקף הכיור הרצוי. לאחר מכן התחקה אחר השלבים הבאים על מנת לרכוטש כיורים משיש בצורה חכמה ונבונה:
 
בצע השוואת מחירים אודות כיורים משיש
 
השוואת מחירים זו תכלול סוגים שונים של כיורים משיש עבור חדר האמבטיה שלך. כיורים אלה יהיו שונים באיכותם ובמראם החיצוני. עלייך לערוך רשימה שתכלול את שמות החנויות והספקים, מס' הטלפון שלהם, מחירים ותמונה של כיור השיש. ההמלצה שלנו היא לערוך כ 10 – 15 רשומות.
 
כיורים משיש

התייעץ עם אנשים שרכשו כיור משיש
 
אנשים אלה יוכלו להתחקות אחר חדר האמבטיה שלך ולהמליץ לך על כיורים מסוימים. מומלץ לשמוע מהם גכם עצות כלליות לרכישת הכיור, וגם לבקר בבתיהם על מנת לנסות להתחקות בעצמך אחר כיור שעשוי למצוא חן בעינייך. במידת הצורך, שאל אותם לפרטים של ספקים שונים.
 
התייעץ עם מעצב פנים
 
מעצב הפנים צריך לבקר בחדר האמבטיה שלך ולהמליץ לך על כיור השיש הנחוץ. במידה ויש מקומות נוספים בהם תרצה להתקין כיור שיש, כמו למשל חדר הכביסה, תוכל לקחת אותו לסבב התייעצות נוסף בחדר זה. האיש יפסוק האם אתה זקוק לכיור עמוק או רדוד, ובצבעים מומלצים. מעצב הפנים יקבע זאת לפי נוכחות הארונות והפרזולים השונים בחדרים אל, תוך שאיפה לשלב בינם לבין הכיור הצפוי.
 
עיין בכתבי עת שונים העוסקים בכיורים
 
כתבי עת אלו עשויים לסייע לך מבחינה עיצובית: אלו ברזים כדאיים לכיור זה, האם מומלץ לצבוע את השיש שמסביב לכיור, ושאלות עיצוביות נוספות. ישנם עיתונים שמפיקות רשתות השיווק בעצמן והם נועדו למכירה. במידה והחלטת לרכוש כיורים משיש בדרך זו, מומלץ לעדכן את מעצב הפנים בנידון ולשלוח לו תמונה של הכיור הצפוי על מנת שיבחן את מידת תאימותו לחדר האמבטיה או הכביסה.
 
לסיכום :
 
במאמר זה עסקנו בבחירת כיורים משיש. כיורים משיש הם אביזר מורכב הדורש ידע בעיצוב על מנת להחליט איזה כיור יתאים לאיזה חדר. לשם כך עלייך להיעזר במעצבי פנים המתמחים בבתים פרטיים, על מנת להגיע להחלטה מושכלת.